En evaluacion Servicios

Acord marc prestació serveis per a compliance

Expediente: 12000561B

Acord marc per a la prestació de serveis de consultoria, assessorament i assistència jurídica en compliance i en la gestió del canal ètic de TMB, en protecció de dades i en transparència i accés a la informació pública.

234.300
Presupuesto base
24.310
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
1 jun 2026, 06:26

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 1 jun 2026
Anuncio de Pliegos 1 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 3 jul 2026, 12:12