Formalizada Servicios

Acuerdo Marco para la homologación de un único proveedor para la prestación del servicio de catering destinado a la Fundació Hospital Universitari Vall d'Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

Expediente: LICI 2023-046

Contrato de servicios formalizado por Fundació Hospital Universitari Vall d'Hebron - Institut de Recerca en Barcelona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 2 años. Categoría CPV 55100000. Adjudicado el 21 mar 2024 a SODEXO IBERIA, S.A.. Se recibieron 3 ofertas.

488.000
Presupuesto base
1.317.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
55100000
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
14 ago 2026, 10:02
Fecha límite
26 ene 2024, 13:00
Duración
2 años

Adjudicación

Adjudicatario
SODEXO IBERIA, S.A.
NIF
A08427296
Importe
488.000
Ofertas recibidas
3

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 ago 2026
Anuncio de Pliegos 14 ago 2026
Fin Plazo Presentación 26 ene 2024
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 21 mar 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 ago 2026, 06:23

Mismo sector y zona (55 en Barcelona)

Abierta 238/2026

L’objecte d’aquest contracte és la prestació del servei d’elaboració, subministrament i lliurament d’àpats (dinars, esmorzars i berenars), destinats al centre de dia de Cardedeu, a la comarca del Vallès Oriental, gestionat per SUMAR

77.552 €

Abierta SCPO2026000012

Prestació del servei de bar i la consergeria del Casal de la Gent Gran Nord de Montornès del Vallès en carrer Hermanas de la Virgen Niña, 4-6.

Abierta JIA/2026/200

Gestió i explotació de l’activitat de bar-cafeteria ubicat a l’equipament Pista Coberta d´Atletisme de Catalunya – Carme Valero Omedes.

7.020 €

Abierta 2026/2338

Concessió de serveis del bar del pavelló municipal d'esports de Cardedeu

7.200 €

Abierta X2026003345

L’objecte de l’autorització és la cessió de l’ús privatiu, sense transformació, del bé de domini públic constituït per l’espai del bar situat a l’indret del Camp de Futbol Municipal “Les Roques”

7.680 €

Abierta 2026-10L

Servei de menjador extern de Tecsal,S.A.

60.705 €

Abierta 065-26

Relatiu a la contractació del “Concessió del servei de bar i cafeteria del BCIN” gestionat per REACTIVACIÓ BADALONA, S.A., ubicat Marcus Porcius núm. 1, Polígon Les Guixeres, 08915, Badalona (Barcelona), amb codi d’expedient 065-26.

357.036 €

Abierta PAT.CDP2026000001

Concessió administrativa per a l’ús privatiu de diverses parades del Mercat Municipal Puigmercadal de Manresa, les quals s’agrupen en 5 lots.

750 €

Abierta 006_26000632

Serveis per a l’explotació i gestió del servei de bar-restaurant ubicat a la Fabra i Coats: Fàbrica de Creació, equipament cultural municipal adscrit a l’Institut de Cultura de Barcelona, amb mesures de contractació pública sostenible.

Abierta 32/2026

Servicio integral de restauración con sistema de línea caliente del Centro Gerontológico Municipal Can Serra de Sant Esteve Sesrovires.

449.887 €

Más licitaciones de Fundació Hospital Universitari Vall d'Hebron - Institut de Recerca

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €

Abierta LICI 2026-034 MANT. ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS

SERVEI DE MANTENIMENT PREVENTIU ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS FREEDOM EVO 2 DE L’IMID-BIOBANK DEL BIOBANC DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON - INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

57.200 €

Abierta LICI 2026-034 MANT. ROBOT DE MANEIG DE LÍQUIDS

L’objecte del present Plec és la definició de les especificacions tècniques per a la licitació del servei de manteniment del robot de maneig de líquids FREEDOM EVO 2 de l’IMIDBiobank del Biobanc de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR), a fi de poder garantir la seva fiabilitat, disponibilitat i correcte funcionament. El robot de maneig de líquids FREEDOM EVO 2 de Tecan (amb núm. d’inventari 1065130), ubicat a la plataforma de Biobanc de l’IMID-Biobank, és un equipament essencial per al processament, preparació i manipulació automatitzada de mostres biològiques, contribuint a garantir la precisió, la traçabilitat i l’estandardització dels procediments desenvolupats.

26.000 €

Abierta LICI 2026-035 ANÀLISIS METABOLÒMICA (202311-10)

SERVEI D’ANÀLISIS METABOLÒMIC DE LES MOSTRES DEL PROJECTE TOXICITAT CARDIOVASCULAR EN EL CÀNCER DE MAMA HER 2-POSITIU PRECOÇ: DES DE L'AVALUACIÓ DEL RISC FINS A LA PREVENCIÓ (202311-10) DEL GRUP DE RECERCA DE MALALTIES CARDIOVASCULARS DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON (VHIR).

18.150 €