Formalizada Suministros

Acord Marc per l'homologació de proveïdors per al subministrament de bombes de diverses tipologies i els serveis associats de reparació, en l'àmbit del cicle integral de l'aigua, per a les instal·lacions gestionades per Aigües de Manresa SA. En divisió de 2 lots. LOT 1 Subministrament de bombes de diverses tipologies LOT 2 Servei de reparació de bombes de diverses tipologies

Expediente: 11315AM

Contrato de suministros formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL) en Barcelona. Lote 1. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 1 año. Categoría CPV 42122130. Adjudicado el 2 mar 2026 a RIFUSA, S.L.. Se recibieron 13 ofertas.

151.300
Presupuesto base
302.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
42122130
Lugar de ejecución
Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 mar 2026, 13:30
Fecha límite
11 dic 2025, 16:00
Duración
1 año
Lote
1

Adjudicación

Adjudicatario
RIFUSA, S.L.
NIF
B59606822
Ofertas recibidas
13

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 mar 2026
Anuncio de Pliegos 5 mar 2026
Fin Plazo Presentación 11 dic 2025
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 2 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 17:26

Mismo sector y zona (42 en Barcelona)

Abierta 2026/0023581

Subministrament de dos carretons elèctrics retràctils amb càmera destinats a les naus logístiques 8 i 9 de la Diputació de Barcelona ubicades al Pont de Vilomara i Rocafort.

90.000 €

Abierta OTU/2026/219

L'objecte del contracte és el subministrament, mitjançant la modalitat de compra, d'un carretó elevador tèrmic destinat al Servei de Logística de l'Ajuntament de Sabadell

59.917 €

Abierta 2026OB0016

L’objecte del present contracte són les obres per l’execució de la instal·lació del sistema nou de climatització per la zona del sector planta de MERCABARNA-FLOR, situat a Sant Boi de Llobregat.

291.316 €

Abierta OTU/2026/338

Subministrament i instal·lació de nous equips de filtratge de la sala de bombes Nord del Parc Catalunya per substituir els quatre filtres instal·lats des dels inicis del parc, que han deixat de funcionar, i que són necessaris pel correcte filtratge de les aigües del llac.

112.476 €

Abierta CONTR/2026/0000000406

Suministro, instalación, puesta en servicio y mantenimiento de una instalación de lavado de trenes al paso y retirada del actual lavador de la línea Barcelona-Vallès de los Ferrocarriles de la Generalitat de Cataluña (Ref: PO105/26)

650.000 €

Abierta AEP/AGI/Contractació/2026/56 -8/2026/CSUBM

Subministrament, mitjançant la modalitat d’arrendament sense opció de compra, de dos vehicles elèctrics compartits entre la ciutadania i el personal municipal de l’Ajuntament de Viladecans, així com el servei per a la implantació, gestió i manteniment dels vehicles (aplicació mòbil, software i manteniment), amb mesures de contractació pública sostenible.

54.100 €

Abierta 34529/2026

Subministrament, instal·lació, configuració, programació i posada en funcionament d'un nou sistema de control d'accessos de tecnologia ATS per l'equipament de l'Ajuntament de Sant Cugat i sala Canigó, situat a la plaça de la Vila, núm.1 de Sant Cugat del Vallès i l'equipament de la Policia Local, situat a la plaça de la Vila núm. 2 de Sant Cugat del Vallès, ubicats al mateix edifici.

20.324 €

Abierta 4/2026

Subministrament, instal·lació i manteniment, mitjançant la modalitat d’arrendament financer sense opció de compra, d’una estació autoportant de nanofiltració per a Interhospitalia2 A.I.E.

67.200 €

Abierta 046-26

Sistema de control domòtic KNX BMS per a l'edifici del BCIN

22.500 €

Abierta 2026-03022

Suministro e instalacion de un puente grua de 2 tn. para la bm barcelona can tunis

29.799 €

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d’equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d’ATL.

304.246 €

Abierta C048_26

SUBMINISTRAMENT DE REACTIUS, FUNGIBLES I ALTRE MATERIAL PELS LABORATORIS DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA)

428.191 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €