En evaluacion Servicios

Acord marc per al servei de traducció de textos del català o el castellà a l’anglès i el servei de correcció de textos en anglès per al Servei Lingüístic i de Publicacions de la URV (SE 08/26)

Expediente: SE 08/26

El servei que es pretén contractar és el de traducció de textos del català o el castellà a l’anglès i el servei de correcció de textos en anglès en un lot únic. Els textos susceptibles de traducció o correcció poden ser de tipologies molt diverses: administratius, jurídics, institucionals, acadèmics, etc.

700.000
Presupuesto base
700.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
31 jul 2025, 11:06

Organismo contratante

Universitat Rovira i Virgili

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 jul 2025
Anuncio de Pliegos 31 jul 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Universitat Rovira i Virgili

En la misma provincia (Tarragona)