Formalizada Suministros

Acuerdo marco para la homologación de un conjunto de empresas para el suministro de materiales para la explotación y el mantenimiento de la estación de montaña de Boí Taüll (Ref:AM02/26)

Expediente: CONTR/2025/0000000725

Contrato de suministros formalizado por Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL) en Lleida. Lote 001. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 31680000. Adjudicado el 28 ago 2026 a Expocom SA. Se recibieron 8 ofertas.

1.310.000
Presupuesto base
1.310.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
31680000
Lugar de ejecución
Lleida (Cataluña)
Publicación
6 mar 2026, 17:44
Fecha límite
4 feb 2026, 13:00
Duración
4 años
Lote
001

Adjudicación

Adjudicatario
Expocom SA
NIF
A08617581
Ofertas recibidas
8

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 6 mar 2026
Anuncio de Pliegos 6 mar 2026
Fin Plazo Presentación 4 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 28 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 4 sep 2026, 06:24

Mismo sector y zona (31 en Lleida)

Abierta 278/2026

L’Ajuntament de Benavent de Segrià considera necessari procedir a la renovació i millora de l’enllumenat esportiu del Camp de Futbol Municipal, mitjançant la substitució dels equips existents per nous projectors amb tecnologia LED d’altes prestacions, amb la finalitat de millorar les condicions d’il·luminació del terreny de joc, garantir uns nivells lumínics adequats per al desenvolupament de les activitats esportives, incrementar l’eficiència energètica de la instal·lació i reduir els costos de manteniment i explotació. L’actuació resulta necessària per garantir el correcte funcionament del servei públic esportiu municipal i millorar la qualitat de les instal·lacions posades a disposició de les persones usuàries.

25.000 €

Abierta 13/2026

renovació integral del sistema de compensació d’energia reactiva de la central hidroelèctrica del Parc Olímpic del Segre mitjançant el subministrament dels condensadors elèctrics existents i la incorporació d’elements complementaris necessaris, el desmuntatge dels elements existents, la instal·lació de nous equips, les proves funcionals, la posada en marxa i el lliurament de la documentació tècnica corresponent, per garantir el correcte funcionament, la seguretat i la fiabilitat del sistema renovat.

36.017 €

Abierta 2026 LEDA CPUB SUB 10

Alquiler de grupos electrógenos y de las conexiones y elementos auxiliares asociados para el suministro eléctrico provisional de la zona industrial del aeropuerto de Lleida-Alguaire

393.473 €

Formalizada TSA0073327-006

UT2-Contrato derivado del Acuerdo Marco TSA0073327 para el suministro de microductos en la comunidad autónoma de Cataluña, en el marco del plan de recuperación, transformación y resiliencia financiado por la Unión Europea Nº 0275032 XARXA FIBRA ÒPTICA FASE 2A (2), FEDER

55.200 €

En evaluacion 293/2026

Subministrament, transport, instal·lació, configuració, proves de funcionament i posada en servei d’un videomarcador LED destinat al pavelló poliesportiu municipal de Vila-sana, d’acord amb les característiques i condicions establertes en el Plec de clàusules administratives particulars i en la documentació tècnica que regeix la contractació.

20.456 €

En evaluacion 2172/2026

L’objecte del contracte és el subministrament en règim de lloguer, la instal·lació i el desmuntatge de l’enllumenat ornamental nadalenc al municipi de la Seu d'Urgell.

53.717 €

En evaluacion SUB_OBE_2026_0014

Subministrament mitjançant lloguer de sistemes de grups electrògens i quadres de distribució per a la Festa Major i les Festes de la Tardor (el combustible per fer anar els equips generadors va a càrrec de l'empresa que els subministra) Així mateix, el contracte inclou la instal·lació i manteniment dels grups electrògens i quadres de distribució, necessaris pel seu funcionament.

30.300 €

Formalizada 25/2025

Contractació menor, licitació obres de millora de la línia pneumàtica, línia de dosificació i quadre elèctric de la ETAP de Montoliu de Lleida

11.210 €

Formalizada SUM-26-0181-SOM

Suministro e instalación de un SAI para el centro umivale Activa de Lleida

7.074 €

Formalizada TSA0083255

Suministro de luminarias de la obra de “Proyecto y ejecución de las obras de acondicionamiento de naves ubicadas en diferentes bases de mantenimiento como talleres para material rodante de ADIF (Lleida)”.

46.619 €

Más licitaciones de Ens d'Abastament d'Aigua Ter-Llobregat (ATL)

Abierta 2026-0238-OASB

L’objecte del present contracte és el subministrament, instal·lació, configuració, integració i posada en servei d’un rack climatitzat i d’un sistema de cablejat intel·ligent per a l’Estació Distribuïdora de la Trinitat (EDT), amb la finalitat de modernitzar i adequar les infraestructures de comunicacions i cablejat estructurat existents. El contracte inclou el subministrament de tots els equips, components, accessoris, llicències, materials i elements auxiliars necessaris per a la correcta implantació de la solució, així com els treballs de muntatge, connexió, configuració, etiquetatge, verificació, proves de funcionament i posada en servei. Així mateix, forma part de l’objecte contractual la integració del sistema de cablejat intel·ligent amb la plataforma de gestió corresponent, garantint la traçabilitat, identificació i administració de les connexions de xarxa, així com la correcta interoperabilitat entre tots els elements subministrats.

23.553 €

Abierta 2026-0237-OASE

Renovació de garanties de fabricant dels servidors i cabina d’emmagatzematge Dell i HPE que proporcionen diferents serveis a les diferents seus d’ATL.

49.174 €

Abierta 2026-0279-OSB

Subministrament d’equipament divers pels laboratoris de control de procés de tractament en les diferents instal·lacions d’ATL.

304.246 €

Abierta C048_26

SUBMINISTRAMENT DE REACTIUS, FUNGIBLES I ALTRE MATERIAL PELS LABORATORIS DE L’EMPRESA MUNICIPAL MIXTA D’AIGÜES DE TARRAGONA, SA (EMATSA)

428.191 €

Abierta C048_26

L'objecte del present contracte és el subministrament de reactius, fungibles i altre material pels laboratoris, d’acord amb les característiques i condicions fixades al plec de prescripcions tècniques regulador d’aquest contracte, elaborat pel responsable de l’àrea del Laboratori de l’Empresa Municipal Mixta d’Aigües de Tarragona, SA (EMATSA).

356.826 €