En evaluacion Suministros

Acord marc per a l’homologació d’un conjunt d’empreses per a subministrament de materials per a l’explotació i el manteniment de l’estació de muntanya de La Molina (Ref:AM01/26)

Expediente: CONTR/2025/0000000708

Acord marc per a l’homologació d’un conjunt d’empreses per a subministrament de materials per a l’explotació i el manteniment de l’estació de muntanya de La Molina (Ref:AM01/26)

1.460.000
Presupuesto base
120.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
16 feb 2026, 10:34

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 feb 2026
Anuncio de Pliegos 16 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 abr 2026, 18:13

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya

En la misma provincia (Girona)