Acord Marc per a l’homologació d’un conjunt d’empreses per a l’execució d’obres i treballs de millora, adequació o manteniment dels edificis, entorn naturals i accessos a l’estació de muntanya de La Molina (Ref: AM05/25)

Expediente: CONTR/2024/0000000502

Acord Marc per a l’homologació d’un conjunt d’empreses per a l’execució d’obres i treballs de millora, adequació o manteniment dels edificis, entorn naturals i accessos a l’estació de muntanya de La Molina (Ref: AM05/25)

2.380.000
Presupuesto base
200.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
2 ene 2026, 10:56

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 2 ene 2026
Anuncio de Pliegos 2 ene 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 dic 2025
Anuncio de Formalización 2 ene 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya

En la misma provincia (Girona)