En evaluacion Obras

Acord Marc per a l’homologació d’un conjunt d’empreses per a l’execució d’obres a les instal·lacions de mitja tensió, subcentrals elèctriques i catenària a l’àmbit de Xarxa Ferroviària i de Turisme i Muntanya de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. AM11/26)

Expediente: CONTR/2026/0000000050

Acord Marc per a l’homologació d’un conjunt d’empreses per a l’execució d’obres a les instal·lacions de mitja tensió, subcentrals elèctriques i catenària a l’àmbit de Xarxa Ferroviària i de Turisme i Muntanya de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. AM11/26)

4.400.000
Presupuesto base
4.400.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 15:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya

En la misma provincia (Barcelona)