En evaluacion Obras

Acord marc per a l’homologació d’empreses per les obres de manteniment i petites reposicions del servei de les xarxes d’aigua potable i de clavegueram del municipi de Mont-roig del Camp que estan gestionades per l’EPEL Nostraigua

Expediente: 0257/2026

Acord marc per a l’homologació d’empreses per les obres de manteniment i petites reposicions del servei de les xarxes d’aigua potable i de clavegueram del municipi de Mont-roig del Camp que estan gestionades per l’EPEL Nostraigua

450.000
Presupuesto base
450.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Mont-roig del Camp, Tarragona (Cataluña)
Publicación
20 feb 2026, 13:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 feb 2026
Anuncio de Pliegos 20 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 22 abr 2026, 12:14

Más licitaciones de NOSTRAIGUA, E.P.E. GESTIO CICLE AIGUA

En la misma provincia (Tarragona)