Abierta Sin plazo publicado Servicios

Acord Marc per a l’homologació d’empreses per a la prestació de serveis de retolació, instal·lació de senyalització i singularització d’espais per a estacions, dependències i oficines, material mòbil i vehicles corporatius dins l’àmbit de la xarxa ferroviària i de turisme i muntanya de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. AM15/26)

Expediente: CONTR/2026/0000000387

Acord Marc per a l’homologació d’empreses per a la prestació de serveis de retolació, instal·lació de senyalització i singularització d’espais per a estacions, dependències i oficines, material mòbil i vehicles corporatius dins l’àmbit de la xarxa ferroviària i de turisme i muntanya de Ferrocarrils de la Generalitat de Catalunya (Ref. AM15/26)

880.000
Presupuesto base
880.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
31 ago 2026, 04:16
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 31 ago 2026
Anuncio de Pliegos 31 ago 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 1 sep 2026, 10:10