En evaluacion Servicios

ACORD MARC PER A LA CONTRACTACIÓ DE SERVEIS DE REDACCIÓ DE PROJECTES D'ASSISTÈNCIA TÈCNICA, DE DIRECCIÓ D'OBRES I COORDINACIÓ DE SEGURETAT I SALUT DE PROJECTES D'OBRES DE SANEJAMENT I ALTRES SERVEIS DE LA MANCOMUNITAT PENEDÈS-GARRAF

Expediente: 1403-0293/2024

L’objecte del present acord marc són els serveis tècnics i d’assessorament per la redacció de projectes d'obra, la direcció d’obres i la coordinació en matèria de seguretat i salut de les obres de projectes de sanejament i d’altres serveis de la Mancomunitat Penedès – Garraf.

3.524.892
Presupuesto base
319.920
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 06:32

Organismo contratante

Mancomunitat Penedès - Garraf

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 21 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Mancomunitat Penedès - Garraf

En la misma provincia (Barcelona)