ACORD MARC PAVIMENTACIÓ I MOBILITAT

Expediente: 2026/12915

• Obres de pavimentació de vies publiques: S’inclouen els treballs necessaris i accessoris per la realització dels mateixos, així com la restitució de la via pública al seu estat inicial (reposició de mobiliari urbà, senyals existents, i qualsevol altre element preexistent que es vegi afectat per les actuacions de pavimentació o asfaltatge) • Treballs de senyalització viària per mitjà de pintura per la senyalització vial horitzontal, així com també el subministrament, amb o sense instal·lació, de senyalització vertical.

19.200.000
Presupuesto base
9.600.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
21 abr 2026, 14:18

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 abr 2026
Anuncio de Pliegos 21 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 31 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 2 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Mancomunitat Intermunicipal Deltatres

En la misma provincia (Tarragona)