Formalizada Servicios

ACORD MARC DE SERVEIS DE REDACCIÓ DE PROJECTES I DIRECCIÓ D’OBRA AMB DESTINACIÓ A LES ENTITATS LOCALS DE CATALUNYA, (Exp. 2021.05). Projecte bàsic, executiu i la direcció d'obra i direcció executiva del projecte Centre BTT a Pratdip emmarcat al PSTD finançat en el marc del PRTR - Next Generation EU

Expediente: 36/2024

Adhesió a l'Acord Marc ACM (exp. 2021.05). Projecte bàsic, executiu i la direcció d'obra i direcció executiva del projecte Centre BTT a Pratdip emmarcat al PSTD finançat en el marc del PRTR - Next Generation EU

34.065
Presupuesto base
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
22 jul 2024, 14:31

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 jul 2024
Anuncio de Pliegos 22 jul 2024
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 jun 2024
Anuncio de Formalización 22 jul 2024

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:14

Más licitaciones de Mancomunitat d'Iniciatives pel Desenvolupament Integral del Territori (MIDIT)

En la misma provincia (Tarragona)