Abierta Sin plazo publicado Servicios

ACORD MARC DE SERVEIS DE NETEJA DELS EDIFICIS, EQUIPAMENTS, LOCALS I DEPENDÈNCIES DE LA MANCOMUNITAT I LES ENTITATS ADHERIDES A LA CENTRAL DE CONTRACTACIÓ, RESERVAT A CENTRES ESPECIALS DE TREBALL I EMPRESES D'INSERCIÓ

Expediente: X2026001186

L’objecte del present Acord marc és la selecció d’empreses per a la prestació dels serveis de neteja dels edificis, equipaments, locals i dependències de la Mancomunitat Intermunicipal Voluntària La Plana i de les entitats adherides a la seva Central de Contractació, així com l’establiment de les condicions que regiran l’adjudicació dels contractes basats.

6.192.000
Presupuesto base
6.192.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Osona (Cataluña)
Publicación
14 jul 2026, 15:58
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 14 jul 2026
Anuncio de Pliegos 14 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Mancomunitat Intermunicipal Voluntària La Plana

Abierta X2026000259

SISTEMA DINÀMIC D'ADQUISICIÓ DE SUBMINISTRAMENT DE ROBA DE TREBALL I EQUIPS DE PROTECCIÓ INDIVIDUAL PELS SERVEIS DE MEDI AMBIENT DE LA MANCOMUNITAT

295.027 €

Abierta X2026000259

És objecte del present Plec la celebració d’un sistema dinàmic d’adquisició (d’ara en endavant SDA) per tal de seleccionar empreses capacitades per participar a la licitació de subministrament de roba de treball i equips de protecció individual pels serveis de medi ambient de la Mancomunitat la Plana.

Abierta X2025001558

És objecte del present SDA la celebració d’un sistema dinàmic d’adquisició per tal de seleccionar empreses i persones físiques capacitades per participar a la licitació dels serveis de formació, activitats socioeducatives i d’assessorament, per les entitats adherides i la Mancomunitat La Plana.

Formalizada X2026000343

El present contracte específic té per objecte la contractació del subministrament de gasoil A per la flota de vehicles i maquinària de la Mancomunitat La Plana, corresponent a la Categoria 2 del SDA de subministrament de carburant per vehicles i maquinària.

401.653 €

En evaluacion X2026001186

L’objecte del present Acord marc és la selecció d’empreses per a la prestació dels serveis de neteja dels edificis, equipaments, locals i dependències de la Mancomunitat Intermunicipal Voluntària La Plana i de les entitats adherides a la seva Central de Contractació, així com l’establiment de les condicions que regiran l’adjudicació dels contractes basats.