Abierta Sin plazo publicado Suministros

Acord marc de roba professional i EPI per a Logaritme.

Expediente: LSL-2026-204

Acord marc amb un únic proveïdor per lot per al subministrament de roba professional, calçat de seguretat, guants i roba tèrmica per al personal de Logaritme.

82.952
Presupuesto base
35.665
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Catalunya (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 14:12
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:10