Abierta Sin plazo publicado Obras

ACORD MARC COMPLEMENTARI PAVIMENTACIÓ I MOBILITAT

Expediente: 2026/12915-II

• Obres menors de pavimentació de vies publiques: S’inclouen els treballs necessaris i accessoris per la realització dels mateixos, així com la restitució de la via pública al seu estat inicial (reposició de mobiliari urbà, senyals existents, i qualsevol altre element preexistent que es vegi afectat per les actuacions de pavimentació o asfaltatge) • Treballs de senyalització viària per mitjà de pintura per la senyalització vial horitzontal, així com també el subministrament, amb o sense instal·lació, de senyalització vertical.

3.840.000
Presupuesto base
1.920.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
9 jul 2026, 15:20
Fecha límite
Sin plazo publicado

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jul 2026
Anuncio de Pliegos 9 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 10 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Mancomunitat Intermunicipal Deltatres

Abierta 2026-16510

La Mancomunitat DeltaGestió està tramitant l'expedient 2026-0016510 per a la concertació d'una operació de crèdit a llarg termini per un import estimat de 150.000,00 €, destinada al finançament de l'adquisició d'un immoble i de les actuacions vinculades al projecte d'implantació d'un alberg d'animals. Aquest import té caràcter provisional i podrà experimentar variacions no substancials en funció del cost definitiu del projecte tècnic i de les necessitats de finançament que resultin de la seva aprovació.

150.000 €

Abierta 2026-16510

2026-16510 - operació de crèdit a llarg termini per un import estimat de 150.000,00 €, destinada al finançament de l'adquisició d'un immoble i de les actuacions vinculades al projecte d'implantació d'un alberg d'animals

150.000 €

Abierta 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 4 LOTS

ACORD MARC COMBUSTIBLE

1.125.000 €

Abierta 2026/1494-II

Acuerdo marco COMPLEMENTARIO para la contratación administrativa de los servicios técnicos y de consultoría. Lote 3: instrumentos de planeamiento urbanístico / Lote 9: servicios de consultoría económica en general / Lote 10: servicios de consultoría e impulso del territorio con enfoque económico y turístico.

793.388 €

Abierta 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 4 LOTS

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

En la misma provincia (Tarragona)