Anulada Suministros

ACORD MARC COMBUSTIBLE

Expediente: 2026/15155

ACORD MARC - Contractació administrativa de subministrament de combustible per als vehicles i maquinària del parc mòbil i de combustible per a la calefacció i altres per a la MANCOMUNITAT DELTAGESTIÓ

1.125.000
Presupuesto base
583.560
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
10 jul 2026, 06:32

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 jul 2026
Anuncio de Pliegos 10 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Mancomunitat Intermunicipal Deltatres

Abierta 2026-16510

La Mancomunitat DeltaGestió està tramitant l'expedient 2026-0016510 per a la concertació d'una operació de crèdit a llarg termini per un import estimat de 150.000,00 €, destinada al finançament de l'adquisició d'un immoble i de les actuacions vinculades al projecte d'implantació d'un alberg d'animals. Aquest import té caràcter provisional i podrà experimentar variacions no substancials en funció del cost definitiu del projecte tècnic i de les necessitats de finançament que resultin de la seva aprovació.

150.000 €

Abierta 2026-16510

2026-16510 - operació de crèdit a llarg termini per un import estimat de 150.000,00 €, destinada al finançament de l'adquisició d'un immoble i de les actuacions vinculades al projecte d'implantació d'un alberg d'animals

150.000 €

Abierta 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 4 LOTS

ACORD MARC COMBUSTIBLE

1.125.000 €

Abierta 2026/1494-II

Acuerdo marco COMPLEMENTARIO para la contratación administrativa de los servicios técnicos y de consultoría. Lote 3: instrumentos de planeamiento urbanístico / Lote 9: servicios de consultoría económica en general / Lote 10: servicios de consultoría e impulso del territorio con enfoque económico y turístico.

793.388 €

Abierta 2026/15155 - ACORD MARC COMBUSTIBLE - 4 LOTS

ACUERDO MARCO - Contratación administrativa de suministro de combustible para los vehículos y maquinaria del parque móvil y de combustible para la calefacción y otras para la MANCOMUNIDAD *DELTAGESTIÓ

1.125.000 €

En la misma provincia (Tarragona)