Adjudicada Suministros

Acord marc amb un únic proveïdor per lacontractació d’una solució global per a les proves de bioquímica, immunoquímica i serologia, que inclogui solució preanalítica i cadena d’automatització pel Laboratori Clínic Territorial de Girona

Expediente: CS/AH04/1101454723/26/AMUP

Contrato de suministros adjudicado por Institut Català de la Salut (ICS) en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 66114000. Adjudicado el 10 mar 2026 a ABBOTT LABORATORIES, SA. Se recibió 1 oferta.

13.884.474
Presupuesto base
20.938.298
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
66114000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
10 mar 2026, 16:03
Fecha límite
20 feb 2026, 15:00
Duración
4 años

Adjudicación

Adjudicatario
ABBOTT LABORATORIES, SA
NIF
A08099681
Importe
12.614.268
Ofertas recibidas
1

Documentos

(2)

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 10 mar 2026
Anuncio de Pliegos 10 mar 2026
Fin Plazo Presentación 20 feb 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Sin fecha publicada
Anuncio de Formalización 10 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 mar 2026, 04:11

Mismo sector y zona (66 en Girona)

Abierta 2026040555

L'objecte del contracte és la prestació dels serveis financers d'assegurances que cobreixi la responsabilitat civil patrimonial de l'administració (RC explotació), així com la responsabilitat civil Patronal i la responsabilitat civil Professional de les persones empleades i vinculades a l'Ajuntament de Girona, així com danys Patrimonials Primaris Purs, tot de conformitat amb el que disposa el Plec de Prescripcions tècniques que regeixen la contractació.

720.000 €

Abierta FS263_2026

FS263_2026 contractació mitjançant procediment obert, no harmonitzat, dels serveis relatius a l’assegurança de responsabilitat patrimonial i civil de Figueres de Serveis, SA

36.000 €

Formalizada COBS2025/047

Contractació d'un préstec a llarg termini de 2.650.000,00 € per al finançament de les inversions contingudes en els expedients de crèdit extraordinari CE0001/2025 i el suplement de crèdit SC007/2025 del pressupost 2025.

2.650.000 €

Adjudicada 2026/1082

Assegurança d'accidents col·lectius d'activitats culturals, festes i joventut de l'Ajuntament de Llagostera a través del lot 1 de l'Acord marc d'ACM (2023.01).

439 €

Adjudicada CONTR/2026/0000000160

Contractació de les pòlisses obligatòries d’accidents en activitats fisicoesportives en medi natural d’FGC i les empreses del Grup FGC (Ref. PO40/26)

8.200 €

Adjudicada GESP2026000012

Adhesió de l’Ajuntament de Figueres a l’Acord Marc del servei d’assegurances amb destinació a les entitats locals de Catalunya (expedient 2023.01), Lot 1: pòlissa d’assegurança col·lectiva d’accidents per als ens locals”

7.630 €

Prevista X2024001606

Con el fin de cubrir las responsabilidades que puedan derivarse de diferentes riesgos asociados a la actividad municipal, se prevé la cobertura de: - Daños materiales que puedan afectar a bienes inmuebles y muebles de titularidad municipal, así como aquellos que sean utilizados por la Corporación con independencia del título jurídico que legitime su uso; - Responsabilidad civil y patrimonial del Ayuntamiento - Responsabilidad civil de autoridades y del personal al servicio de la corporación; - Responsabilidad derivada del uso y circulación de los vehículos a motor de titularidad municipal - Riesgos de accidentes del personal del Ayuntamiento y de los cargos electos; - Accidentes que puedan sufrir los usuarios de la piscina municipal, del espacio de coworking y de la guardería; - Cobertura relativa a la defensa jurídica del Ayuntamiento de Cassà de la Selva - Seguro de riesgos cibernéticos (ciber-riesgo) que afecten a la corporación.

106.122 €

Adjudicada 2026/2026

Assegurança d'accidents col·lectiva del casal d'estiu (Matins d'art), a través de l'Acord marc d'ACM (2023.01).

512 €

En evaluacion X2026000613

Concertació d'una operació de crèdit a llarg termini per a inversions 2026

1.175.890 €

Desierta 2889/2026

Assistència sanitària al col·lectiu de funcionaris de l’Ajuntament de Palamós, que, d'acord amb el RD 480/1993, de 2 d'abril, va quedar integrat en el règim general de la Seguretat Social.

60.588 €

Más licitaciones de Institut Català de la Salut (ICS)