Anulada Suministros

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament del material fungible necessari pel motor del Servei de Maxil·lofacial ubicat als quiròfans de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta

Expediente: CS/AH04/1101473169/26/PNSP

Contrato de suministros anulado por ICS - Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta i GAPiC Àmbit Girona en Girona. Procedimiento negociado con publicidad. Duración del contrato: 4 años. Categoría CPV 33130000.

118.846
Presupuesto base
118.846
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado con publicidad
CPV principal
33130000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
27 may 2026, 14:11
Fecha límite
29 may 2026, 16:00
Duración
4 años

Organismo contratante

ICS - Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta i GAPiC Àmbit Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 may 2026
Anuncio de Pliegos 27 may 2026
Fin Plazo Presentación 29 may 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 28 may 2026, 06:22

Mismo sector y zona (33 en Girona)

Abierta SCS-2026-720

Subministrament de dos carros per a torre de laparoscòpia 4K i d'un carro per a torre d'endoscòpia, destinat al bloc quirúrgic de l'Hospital Universitari Doctor Josep Trueta.

16.452 €

Abierta CS/AH04/1101480638/26/AMUP

Subministrament de bisturís endoscòpics per al servei de digestiu de l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta.

10.500 €

Abierta CS/AH04/1101480583/26/PO

Subministrament d’un respirador neonatal de cures intensives dirigit al servei de pediatria de l’Hospital Universitari de Girona doctor Josep Trueta

17.106 €

Abierta SCS-2026-719

Subministrament de dues plataformes i carros de transferència addicionals per al bloc quirúrgic de l'Hospital Universitari Doctor Josep Trueta.

13.750 €

Adjudicada CS/AH04/1101454244/26/AMUP

Subministrament dels productes de nutrició enteral per a l'Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta de l'Institut Català de la Salut(ICS) i per a l'Institut d'Assistència Sanitària(IAS), i dietes i equips per al pacients amb dispensació domiciliària de l'ICS

Formalizada CS/AH04/1101479184/26/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de cobertes estèrils per a mantenir l’asèpsia del microscopi quirúrgic pel servei de neurocirurgia de l’Hospital Universitari de Girona doctor Josep Trueta

145.200 €

Formalizada CS/AH04/1101475294/26/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament d’ureteroscopis flexibles pel Servei d’Urologia de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta

166.800 €

Formalizada CS/AH04/1101478137/26/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de tubs d’insuflació per a la torre de laparoscòpia i cables d’alta freqüència bipolar per al ressector dels Quiròfans de l’Hospital Universitari de Girona Doctor Josep Trueta

240.037 €

Formalizada CS/AH04/1101473532/26/PNSP

Acord marc pel subministrament de megapròtesis articulars amb recobriment de plata per a la Unitat de Traumatologia de l’Hospital Trueta de Girona.

937.096 €

Formalizada CS/AH04/1101473478/27/PNSP

Acord marc amb un únic proveïdor per al subministrament de reactius de MLPA per al Laboratori Clínic territorial de l’Hospital Universitari De Girona Doctor Josep Trueta

24.022 €