En evaluacion Suministros

Accés a un software de gestió policial

Expediente: X2025006332

L’objecte del present contracte és el subministrament d’una aplicació informàtica de gestió integral per a la Policia Local de Premià de Dalt, que inclou la llicència d’ús per a un nombre il·limitat d’usuaris, la implantació, l’allotjament en entorn Cloud, el manteniment, les actualitzacions i el suport tècnic d’un sistema específic per a la gestió operativa i administrativa del cos policial.

36.782
Presupuesto base
36.782
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Premià de Dalt, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 may 2026, 11:28

Organismo contratante

Ajuntament de Premià de Dalt

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 may 2026
Anuncio de Pliegos 21 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 29 jul 2026, 12:15