Abierta Sin plazo publicado Servicios

93/2026 Elaboració d'estudis previs del servei públic de neteja viària i recollida de residus municipals

Expediente: RNV/2026/70

La contractació del servei d'assessorament i consultoria per la realització dels estudis previs del nou servei de neteja i recollida de residus municipals de la ciutat de Sabadell.

61.983
Presupuesto base
61.983
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sabadell, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 abr 2026, 14:14
Fecha límite
Sin plazo publicado

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 abr 2026
Anuncio de Pliegos 13 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 may 2026, 12:12

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Abierta OTU/2026/310

Servei de supervisió dels següents aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: LOT 1 SUPERVISIÓ DE LA SEGURETAT I SALUT EN LES TASQUES DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS. Supervisió del compliment de la normativa de seguretat i salut durant l?execució de les tasques de manteniment LOT 2 SUPERVISIÓ DE LA PREVENCIÓ DE LA LEGIONEL·LOSI EN ELS REGS AERIS DELS ESPAIS VERDS I EN LES FONTS ORNAMENTALS : Supervisió del compliment de la normativa de control i prevenció de la legionel·losi en els espais amb reg aeri i en les fonts ornamentals de la ciutat de Sabadell LOT 3 SUPERVISIÓ DEL CONTROL DEL RISC DE L'ARBRAT: Supervisió de compliment del Protocol d'avaluació i control del risc de l'arbrat LOT 4 SUPERVISIÓ DE LA GESTIÓ INTEGRAL DE PLAGUES DELS ESPAIS VERDS: Supervisió del compliment de la normativa en relació a la Gestió Integrada de Plagues i a l'ús dels productes fitosanitaris. Registre dels tractaments fitosanitaris

98.279 €

Abierta TNE/2026/24

L'objecte del contracte és la realització d'inspeccions als establiments industrials i l'anàlisi de la qualitat dels seus abocaments d'aigües residuals, el control de la qualitat de l'aigua d'entrada i de sortida de les depuradores de Sabadell i la de l'aigua dels rius per controlar l'impacte dels possibles abocaments al medi

100.111 €

Abierta TNE/2026/24

338/2026 Tasques d'inspecció, recollida i anàlisis de mostres d'abocaments industrials, de l'entrada i sortida de les EDARS i de la llera del riu Sec i del riu Ripoll

200.222 €

Abierta OTU/2026/310

334,335,336,337/2026 Servei de supervisió d'aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: Seguretat i salut, legionel·losi, risc d'arbrat i plagues

157.247 €

Abierta SGT/2026/7

328,329,330,331/2026 Subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell 2025

242.448 €

En la misma provincia (Barcelona)

Abierta 237/2026

Serveis de seqüenciació massiva pel laboratori de molecular reprogramming and evolution del centre for research in agricultural genomics (CRAG)

30.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

SERVEI RELATIU AL CONTRACTE PER A LA PRODUCCIÓ DE VIDEOS PSICOEDUCATIUS SOBRE TRASTORNS FUNCIONALS I MOTORS DIGESTIUS, I CREACIÓ I MANTENIMENT DE LES EINES TELEMÀTIQUES NECESSARIES PER A LA REALITZACIO D’ESTUDIS UNICENTRICS I MULTICENTRICS, PEL GRUP DE FISIOLOGIA I FISIOPATOLOGIA DIGESTIVA DE LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

150.000 €

Abierta LICI 2026-036

SERVEI DE RECOLLIDA, TRANSPORT I DESTRUCCIÓ D’ANIMALS MORTS PER LA FUNDACIÓ HOSPITAL UNIVERSITARI VALL HEBRON – INSTITUT DE RECERCA (VHIR).

22.000 €

Abierta LICI 2026-037 PRODUCCIÓ VIDEOS PSICOEDUCATIUS

L’objecte del present plec és la contractació d’una empresa per a la realització de vídeos psicoeducatius, tant vídeos nous com l’adaptació de vídeos prèviament realitzats, per a la realització d’ estudis de recerca, tant unicèntrics com multicèntrics; i, el desenvolupament dels mitjans telemàtics necessaris, tan nous com l’adaptació dels prèviament desenvolupats, per a la realització d’estudis i tasques d’entrenament i aprenentatge a distància per els investigadors de diferents centres. Tot aquest material es farà en continua col·laboració i seguint les indicacions i necessitats experimentals dels investigadors del Grup de Fisiologia i Fisiopatologia Digestiva de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR).

90.000 €

Abierta LICI 2026-036

L’objecte de la present licitació es establir les condicions tècniques que serviran de base per a la contractació del servei de recollida, transport i destrucció dels animals morts un cop hagin finalitzat els estudis d’investigació per la NEXUS Surgical de la Fundació Hospital Universitari Vall Hebron - Institut de Recerca (VHIR). Els animals, un cop finalitzats els estudis i assolits els objectius dels experiments científics, han de ser sacrificats mitjançant procediments eutanàsics que garanteixin una mort humanitària, d’acord amb la normativa vigent en matèria de benestar animal i experimentació.

10.000 €