Adjudicada Servicios

8.2.3 Drets participació lloguer espai exhibició SCEWC 2026

Expediente: EMO-2026-293

Drets de participació a l'Smart City Expo World Congress 2026, que inclouen lloguer de l'espai d'exhibició de la Generalitat de Catalunya i el lloguer d'una sala d'esdeveniments.

128.850
Presupuesto base
128.850
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 11:34

Organismo contratante

Departament d'Empresa i Treball

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 jul 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 14 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Departament d'Empresa i Treball

En la misma provincia (Barcelona)