Formalizada Servicios

4390180001-2025-0009349 Serveis per la revisió topogràfica i actualització GIS de sistemes d’aigües residuals

Expediente: 4390180001-2025-0009349

Contractació, per procediment simplificat sumari, de serveis per la revisió topogràfica i actualització GIS de sistemes d’aigües residuals.

20.803
Presupuesto base
20.803
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Deltebre, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 feb 2026, 09:38

Organismo contratante

Ajuntament de Deltebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 feb 2026
Anuncio de Pliegos 24 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 feb 2026
Anuncio de Formalización 24 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Deltebre

En la misma provincia (Tarragona)