Formalizada Suministros

4390180001-2025-0009346 Equips de mesurament de cabal en pou o punt de lliurament

Expediente: 4390180001-2025-0009346

Contractació de subministrament i instal·lació d'equips de mesurament de cabal en pou o punt de lliurament per a l'ús públic

12.133
Presupuesto base
12.133
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Deltebre, Tarragona (Cataluña)
Publicación
24 feb 2026, 09:32

Organismo contratante

Ajuntament de Deltebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 24 feb 2026
Anuncio de Pliegos 24 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 11 feb 2026
Anuncio de Formalización 24 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:11

Más licitaciones de Ajuntament de Deltebre

En la misma provincia (Tarragona)