Formalizada Suministros

4390180001-2025-0005197 OBRADOR ARROSSERA

Expediente: 4390180001-2025-0005197

Contracte administratiu mixt de subministrament i servei de muntatge de l’equipament de l’obrador de cosmètica de l’edifici de l’arrossera, espai de creació, talent i identitat per a l’Ajuntament de Deltebre

25.337
Presupuesto base
25.337
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Deltebre, Tarragona (Cataluña)
Publicación
16 feb 2026, 15:16

Organismo contratante

Ajuntament de Deltebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 16 feb 2026
Anuncio de Pliegos 16 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 dic 2025
Anuncio de Formalización 16 feb 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:09

Más licitaciones de Ajuntament de Deltebre

En la misma provincia (Tarragona)