4390180001-2024-0010596 Manteniment Cementiri Municipal

Expediente: 4390180001-2024-0010596

Contracte administratiu mixt de serveis de neteja, manteniment i conservació de les instal·lacions del cementiri municipal; serveis d'inhumació-exhumació; obres de sanejament i obres de construcció de nínxols i columbaris

354.933
Presupuesto base
354.933
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Deltebre, Tarragona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2025, 11:44

Organismo contratante

Ajuntament de Deltebre

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2025
Anuncio de Pliegos 19 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:08

Más licitaciones de Ajuntament de Deltebre

En la misma provincia (Tarragona)