Formalizada Servicios

370/2023 Projecte bàsic i executiu del Centre de Formació per a la transició digital -CTTD- a Sabadell. Aquest contracte es finança amb el Fons Europeu de Recuperació Next Generation de la Unió Europea de conformitat amb el Pla de Recuperació, Transformació y Resiliència (PRTR), i el Programa de Impulso a la Rehabilitación de Edificios Públicos (PIREP)

Expediente: PPC/2023/15

L'objecte del contracte és la prestació de serveis d'assistència tècnica a l'Ajuntament de Sabadell per a la redacció del "Projecte bàsic i executiu del centre avançat de formació per a la transició digital - CTTD- a Sabadell". Aquest encàrrec comprèn la totalitat dels treballs i serveis necessaris a realitzar per l'adjudicatari/a, d'acord amb les prescripcions que s'estableixen en el Plec de Prescripcions Tècniques Particulars, per tal que s'assoleixi la correcta i completa execució. L'objecte correspon a l'habilitació, segons normativa vigent i programa indicat en el PPT, de l'espai interior i entorns de la planta superior de la nau E del conjunt edificatori de Sallarès Deu a Sabadell, amb l'objecte de disposar del Centre de Formació per a la Transició Digital -CTTD- fins a la seva posta en funcionament, així com habilitar la seva accessibilitat universal, un cop resolta la consolidació estructural i estanqueïtat de la nau.

58.430
Presupuesto base
58.430
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Sabadell, Barcelona (Cataluña)
Publicación
8 jul 2026, 11:18

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 8 jul 2026
Anuncio de Pliegos 8 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 21 mar 2024
Anuncio de Formalización 8 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Abierta OTU/2026/310

Servei de supervisió dels següents aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: LOT 1 SUPERVISIÓ DE LA SEGURETAT I SALUT EN LES TASQUES DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS. Supervisió del compliment de la normativa de seguretat i salut durant l?execució de les tasques de manteniment LOT 2 SUPERVISIÓ DE LA PREVENCIÓ DE LA LEGIONEL·LOSI EN ELS REGS AERIS DELS ESPAIS VERDS I EN LES FONTS ORNAMENTALS : Supervisió del compliment de la normativa de control i prevenció de la legionel·losi en els espais amb reg aeri i en les fonts ornamentals de la ciutat de Sabadell LOT 3 SUPERVISIÓ DEL CONTROL DEL RISC DE L'ARBRAT: Supervisió de compliment del Protocol d'avaluació i control del risc de l'arbrat LOT 4 SUPERVISIÓ DE LA GESTIÓ INTEGRAL DE PLAGUES DELS ESPAIS VERDS: Supervisió del compliment de la normativa en relació a la Gestió Integrada de Plagues i a l'ús dels productes fitosanitaris. Registre dels tractaments fitosanitaris

98.279 €

Abierta TNE/2026/24

L'objecte del contracte és la realització d'inspeccions als establiments industrials i l'anàlisi de la qualitat dels seus abocaments d'aigües residuals, el control de la qualitat de l'aigua d'entrada i de sortida de les depuradores de Sabadell i la de l'aigua dels rius per controlar l'impacte dels possibles abocaments al medi

100.111 €

Abierta TNE/2026/24

338/2026 Tasques d'inspecció, recollida i anàlisis de mostres d'abocaments industrials, de l'entrada i sortida de les EDARS i de la llera del riu Sec i del riu Ripoll

200.222 €

Abierta OTU/2026/310

334,335,336,337/2026 Servei de supervisió d'aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: Seguretat i salut, legionel·losi, risc d'arbrat i plagues

157.247 €

Abierta SGT/2026/7

328,329,330,331/2026 Subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell 2025

242.448 €

En la misma provincia (Barcelona)