En evaluacion Suministros

32/2026-OS - Subministrament d'equips, material informàtic i llicències de programes per a Calafell Empresa Municipal de Serveis, S.A. (CEMSSA)

Expediente: 32/2026-OS

L’objecte del present contracte és el subministrament d’equips informàtics, material informàtic i llicències de programes. S’inclou dins d’aquest objecte, el subministrament de tots aquells elements com ara ordinadors portàtils o de sobretaula, mòbils, tauletes, pantalles, auriculars, cables i tot tipus d’accessoris i recanvis que siguin necessaris pel funcionament dels equips informàtics.

96.000
Presupuesto base
72.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Calafell, Tarragona (Cataluña)
Publicación
27 jul 2026, 21:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 27 jul 2026
Anuncio de Pliegos 27 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA

En la misma provincia (Tarragona)