Formalizada Servicios

30.1027/25; AT-GI-3720 Consultoría y asistencia técnica para el control y vigilancia de las obras: Aumento de capacidad de la carretera N-II. Variante de Figueres – Pont de Molins. Provincia de Girona.

Expediente: B30251737200

Contrato de servicios formalizado por Dirección General de Carreteras en Girona. Procedimiento abierto. Duración del contrato: 58 meses. Categoría CPV 71311000. Adjudicado el 9 jun 2026 a UTE-ATCV VARIANT DE FIGUERES. Se recibieron 10 ofertas.

3.947.818
Presupuesto base
4.737.381
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
CPV principal
71311000
Lugar de ejecución
Girona (Cataluña)
Publicación
26 feb 2026, 14:16
Fecha límite
26 ene 2026, 20:00
Duración
58 meses

Adjudicación

Adjudicatario
UTE-ATCV VARIANT DE FIGUERES
NIF
U88669478
Fecha
9 jun 2026, 02:00
Importe
3.098.642
Ofertas recibidas
10

Organismo contratante

Dirección General de Carreteras
NIF: S2817015G

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 feb 2026
Anuncio de Pliegos 26 feb 2026
Fin Plazo Presentación 26 ene 2026
Plazo cerrado
Anuncio de Adjudicación 9 jun 2026
Anuncio de Formalización 21 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 24 jul 2026, 06:14

Mismo sector y zona (71 en Girona)

Abierta ICSOL-2026-93

MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

61.249 €

Abierta X2026003264

Aquest contracte té per objecte la prestació dels serveis de prevenció de riscos laborals i vigilància de la salut del personal i de tots els Centres de treball del Consell Comarcal del Pla de l’Estany.

53.273 €

Abierta 202607

Contractació del servei d’enginyeria per a la redacció del projecte bàsic i executiu d’obra per a la consolidació de la seu de l’IDIBGI, situada a Salt. Aquest contracte està cofinançat pel Departament de recerca i universitats de la Generalitat de Catalunya i cofinançat per la Unió Europea a través del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027, per a la realització de projecte "AMPLIACIÓ D’ESPAIS I TECNOLOGIES PER IMPULSAR L'ACCÉS DELS PACIENTS GIRONINS A TERÀPIES DE FRONTERA". NÚMERO D’EXPEDIENT: 2024 SINGU 00023 (Codi operació: UR68-001921).

111.969 €

Abierta CONC2026000055

Concurso de proyectos con intervención de Jurado, anónimo y restringido a dos fases, para seleccionar la propuesta arquitectónica más idónea que sirva de base para la adjudicación posterior de los contratos de los servicios de arquitectura relacionados con la construcción de la Nueva sede del Archivo Comarcal del Alt Empordà y la Biblioteca Comarcal en Figueres.

565.658 €

Abierta 2026/219

Redacció del Pla Integral de Gestió dels sistemes de sanejament (PIGSS) de Blanes, Lloret de Mar i Palamós

1.016.655 €

Abierta CSE/AH04/1101480047/26/PO

Servei de la direcció facultativa d’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques de l’Hospital Universitari de Girona Josep Trueta

34.552 €

Abierta CSE/AH04/1101480045/26/PO

Servei de la direcció executiva (obra i instal·lacions), coordinació de seguretat i salut i assistència tècnica de l’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques de l’Hospital Universitari de Girona Josep Trueta

34.033 €

Abierta CSE/AH04/1101480038/26/PO

Servei per la direcció d’instal·lacions de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques a l'Hospital Universitari De Girona Dr. Josep Trueta

32.772 €

Abierta CSE/AH04/1101480015/26/PO

Servei per la coordinació d’obra i planificació de l’obra de la fase 1 de la reforma de la unitat de cures intensives pediàtriques a l'Hospital Universitari De Girona Dr. Josep Trueta

27.000 €

Abierta CTN2600220

Coordinació de la seguretat i salut de les obres d'ampliació de l'estació regeneradora d'aigües de l'estació depuradora d'aigües residuals de l'Escala al TMd'Albons - cofinançat pel fons europeu de desenvolupament regional (FEDER) de la unió europea, en el marc del programa del FEDER de Catalunya 2021-2027

15.470 €

Más licitaciones de Dirección General de Carreteras