Adjudicada Suministros

27/2025-ORH - Subministrament de camions industrials per a la gestió de la recollida de residus urbans mitjançant l’arrendament amb opció de compra

Expediente: 27/2025-ORH

L’objecte del present contracte és el subministrament de camions destinats a la prestació de serveis de recollida de residus sòlids urbans, mitjançant la modalitat d’arrendament amb opció de compra, per a Calafell Empresa Municipal de Serveis, S.A. (CEMSSA).

1.466.150
Presupuesto base
40.150
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Calafell, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 13:40

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 25 mar 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 26 mar 2026, 07:34

Más licitaciones de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA

En la misma provincia (Tarragona)