Formalizada Servicios

26/2026-O - Servei de consultoria en organització, llocs de treball i política retributiva

Expediente: 26/2026-O

L’objecte del contracte és la prestació d’un servei de consultoria especialitzada en matèria d’organització, definició i ordenació de llocs de treball i disseny de la política retributiva de CEMSSA.

63.600
Presupuesto base
63.600
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Calafell, Tarragona (Cataluña)
Publicación
18 may 2026, 18:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 18 may 2026
Anuncio de Pliegos 18 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 27 jul 2026
Anuncio de Formalización 30 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 31 jul 2026, 12:15

Más licitaciones de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA

En la misma provincia (Tarragona)