Formalizada Servicios

26-051 REALITZACIÓ DE L'ESPECTACLE MUSICAL LOS40 URBAN I LOS 40 CORNELLÀ 2026, DINS LA PROGRAMACIÓ PREVISTA PER LES FESTES DEL CORPUS 2026 DE CORNELLÀ DE LLOBREGAT, ELS DIES 6 I 7 DE JUNY DE 2026, AL PARC DE LA RIBERA I PL. CATALUNYA, RESPECTIVAMENT

Expediente: 26-051

Realització del l’espectacle musical LOS40 URBAN I LOS 40 CORNELLÀ 2026, dins la programació prevista per les festes del Corpus 2026, de Cornellà de Llobregat, els dies 6 i 7 de juny de 2026, al Parc de la Ribera i la Pl. de Catalunya, respectivament

107.000
Presupuesto base
107.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Cornellà de Llobregat, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 13:10

Organismo contratante

Procornellà

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 29 may 2026
Anuncio de Formalización 29 may 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 may 2026, 12:12

Más licitaciones de Procornellà

En la misma provincia (Barcelona)