250/2026 Actuacions de millora de la façana del carrer de l'Escola Pia entre els números 69 i 69b

Expediente: URB/2026/126

Les obres descrites a la memòria valorada s'ubiquen al Districte 1 de Sabadell, concretament al carrer de l'Escola Pia entre els números 69 i 69B i consisteixen en millorar de la façana, augmentar la presència de vegetació en aquesta zona, reduir les barreres visuals entre el carrer i la plaça adjacent, organitzar els accessos a la plaça i ordenar els volums del badalot i de les ventilacions de l'aparcament soterrat que formen part de la façana del carrer en aquest tram. Les obres que s'executaran són: enderrocs i moviments de terres, xarxa de sanejament, instal·lació d'enllumenat públic, instal·lació de xarxa de reg automàtic, obra civil i obres complementàries i jardineria.

49.938
Presupuesto base
49.938
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Sabadell, Barcelona (Cataluña)
Publicación
21 jul 2026, 14:48

Organismo contratante

Ajuntament de Sabadell

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 21 jul 2026
Anuncio de Pliegos 21 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 15 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Sabadell

Abierta OTU/2026/310

Servei de supervisió dels següents aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: LOT 1 SUPERVISIÓ DE LA SEGURETAT I SALUT EN LES TASQUES DE MANTENIMENT DELS ESPAIS VERDS. Supervisió del compliment de la normativa de seguretat i salut durant l?execució de les tasques de manteniment LOT 2 SUPERVISIÓ DE LA PREVENCIÓ DE LA LEGIONEL·LOSI EN ELS REGS AERIS DELS ESPAIS VERDS I EN LES FONTS ORNAMENTALS : Supervisió del compliment de la normativa de control i prevenció de la legionel·losi en els espais amb reg aeri i en les fonts ornamentals de la ciutat de Sabadell LOT 3 SUPERVISIÓ DEL CONTROL DEL RISC DE L'ARBRAT: Supervisió de compliment del Protocol d'avaluació i control del risc de l'arbrat LOT 4 SUPERVISIÓ DE LA GESTIÓ INTEGRAL DE PLAGUES DELS ESPAIS VERDS: Supervisió del compliment de la normativa en relació a la Gestió Integrada de Plagues i a l'ús dels productes fitosanitaris. Registre dels tractaments fitosanitaris

98.279 €

Abierta TNE/2026/24

L'objecte del contracte és la realització d'inspeccions als establiments industrials i l'anàlisi de la qualitat dels seus abocaments d'aigües residuals, el control de la qualitat de l'aigua d'entrada i de sortida de les depuradores de Sabadell i la de l'aigua dels rius per controlar l'impacte dels possibles abocaments al medi

100.111 €

Abierta TNE/2026/24

338/2026 Tasques d'inspecció, recollida i anàlisis de mostres d'abocaments industrials, de l'entrada i sortida de les EDARS i de la llera del riu Sec i del riu Ripoll

200.222 €

Abierta OTU/2026/310

334,335,336,337/2026 Servei de supervisió d'aspectes relacionats amb la seguretat dels parcs i jardins de Sabadell: Seguretat i salut, legionel·losi, risc d'arbrat i plagues

157.247 €

Abierta SGT/2026/7

328,329,330,331/2026 Subministrament i instal·lació de càmeres de videovigilància a la ciutat de Sabadell 2025

242.448 €

En la misma provincia (Barcelona)