Adjudicada Servicios

24/2026 CONTRACTACIÓ DE L’AMPLIACIÓ, MILLORA I MANTENIMENT DE LA INFRAESTRUCTURA DE XARXA (LAN I WIFI) DE LA XAL

Expediente: 24/2026 XAL/2026/0028056

L’objecte del present procediment és dur a terme l’ampliació, millora i manteniment de la infraestructura de xarxa (LAN i WiFi) de la XAL Tota la infraestructura actual de la xarxa de la XAL és del fabricant Extreme Networks. El present procediment promou el manteniment de la infraestructura existent i la seva millora i ampliació.

143.808
Presupuesto base
143.808
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
13 jul 2026, 12:18

Organismo contratante

Xarxa Audiovisual Local, SL

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 13 jul 2026
Anuncio de Pliegos 13 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 5 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 ago 2026, 12:12

Más licitaciones de Xarxa Audiovisual Local, SL

Abierta 22/2026

22/2026 CONTRACTACIÓ DE 5 CÀMERES PER A LA REDACCIÓ DE LA XARXA AUDIOVISUAL LOCAL, SL

40.761 €

Abierta 7/2026 XAL/2026/0002542

7/2026 CONTRACTACIÓ RELATIVA UNA EINA D’E-MAIL MARQUETING PER A LA XARXA AUDIOVISUAL LOCAL, SL

111.000 €

Formalizada 51/2026 XAL/2026/0031409

L’objecte del contracte é la cessió del plató llogat en els anteriors programes: l’espai Ailiac (AZULIUS and EFIMERO S.L. B65559981) situalt al Passatge Utset, 14 de Bacelona. Els motius pels quals s’aposta per mantenir l’espai són diversos. La decoració i elements d’atrezzo estan adaptats a les necessitats del programa. La localització permet que les gravacions siguin àgils. L’espai reuneix les característiques òptimes tècnicament i ens permet fer un ús dels elements de decoració i atrezzo adquirits en temporades anteriors.

17.400 €

Anulada XAL/2025/0047124 24/2025 BIS

L’objecte del present procediment és la de disposar d’un servei d’arrendament ocasional d’equips amb un canal de transmissió IP resultant de l’agregació d’un mínim de 6 línies mòbils de dades 3G/4G/5G. Els equips objecte del contracte, son referenciats en aquests informe com a «motxilla 5G» (o simplement «motxilla») i «servidor de recepció» (o simplement «receptor»).

70.300 €

Formalizada 24/2026XAL/2026/0028056

L’objecte del present procediment és dur a terme l’ampliació, millora i manteniment de la infraestructura de xarxa (LAN i WiFi) de la XAL Tota la infraestructura actual de la xarxa de la XAL és del fabricant Extreme Networks. El present procediment promou el manteniment de la infraestructura existent i la seva millora i ampliació.

143.808 €

En la misma provincia (Barcelona)