Adjudicada Suministros

24/2025-ORH - Subministrament de diversos equips de recollida per a la flota de Calafell Empresa Municipal de Serveis, S.A.

Expediente: 24/2025-ORH

L’objecte del present contracte és el subministrament de dos vehicles destinats a la prestació de serveis de recollida de residus i per serveis de neteja viària, per a Calafell Empresa Municipal de Serveis, S.A. (CEMSSA). Un camió xassís de MMA 26 t equipat amb braç hidràulic articulat per a la manipulació i càrrega de caixes containers i autocompactadors en ús indistint en els serveis de deixalleria i planta de transferència i un equip basculant caixa oberta amb MMA 12 t, equipat amb alces laterals, grua, pop i plataforma elevadora, destinat principalment per a usos diversos en els serveis de recollida de poda i voluminosos.

247.000
Presupuesto base
122.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Calafell, Tarragona (Cataluña)
Publicación
23 mar 2026, 12:56

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 23 mar 2026
Anuncio de Pliegos 23 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 mar 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 25 mar 2026, 07:34

Más licitaciones de CALAFELL EMPRESA MUNICIPAL DE SERVEIS, SA

En la misma provincia (Tarragona)