En evaluacion Servicios

2026SA0081AC - Contracte relatiu als serveis de redacció, implantació, homologació i manteniment de Plans d'Emergència i Plans d'Autorprotecció a Barcelona de Serveis Municipals, S.A. i Cementiris de Barcelona, S.A.

Expediente: 2026SA0081AC

L’objecte del contracte consisteix en la contractació del servei de redacció de Plans d’Autoprotecció (endavant PAU) per a totes les instal·lacions de BSM i CBSA d’acord amb el Decret 30/2015 del 3 de març.

236.050
Presupuesto base
69.500
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2026, 10:02

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 30 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Barcelona de Serveis Municipals SA

En la misma provincia (Barcelona)