En evaluacion Suministros

2026CO0068SU - Subministrament i gestió del vestuari laboral i equips de protecció individual amb suport a la inserció de col·lectius amb discapacitat o en situació greu de risc exclusió per a BSM i CBSA

Expediente: 2026CO0068SU

L’objecte d’aquesta contractació és disposar del subministrament de tot el vestuari de tots els col·lectius de treballadors de BSM i CBSA, així com de un servei de gestió centralitzada de tots els subministraments, les tasques principals del qual són l’emmagatzemament dels estocs, el servei de proximitat i la logística de distribució.

9.831.942
Presupuesto base
280.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
29 may 2026, 11:24

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 29 may 2026
Anuncio de Pliegos 29 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 12:10

Más licitaciones de Barcelona de Serveis Municipals SA

En la misma provincia (Barcelona)