En evaluacion Servicios

2026_7 MRU/LCA - Serveis de redacció del projecte i direcció de les obres de construcció del complex immobiliari format per dues promocions de 38 habitatges de lloguer assequible (16 unitats al carrer de Sant Jaume núm. 26 i 22 unitats al carrer de Sant Jaume núm. 22), a càrrec de l'INCASÒL, un Centre d'atenció primària (CAP), a càrrec de CatSalut, un aparcament unitari en planta soterrani i la urbanització del sòl públic, viari i espais lliures, de l'àmbit del PAU 12 del barri del Carme de Reus, a càrrec de l'Ajuntament de Reus

Expediente: ICSOL-2026-7

MRU/LCA - Serveis de redacció del projecte i direcció de les obres de construcció del complex immobiliari format per dues promocions de 38 habitatges de lloguer assequible (16 unitats al carrer de Sant Jaume núm. 26 i 22 unitats al carrer de Sant Jaume núm. 22), a càrrec de l'INCASÒL, un Centre d'atenció primària (CAP), a càrrec de CatSalut, un aparcament unitari en planta soterrani i la urbanització del sòl públic, viari i espais lliures, de l'àmbit del PAU 12 del barri del Carme de Reus, a càrrec de l'Ajuntament de Reus

800.413
Presupuesto base
800.413
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Tarragona, Tarragona (Cataluña)
Publicación
25 feb 2026, 13:10

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 25 feb 2026
Anuncio de Pliegos 25 feb 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 27 mar 2026, 07:32

Más licitaciones de Institut Català del Sòl (INCASÒL)

Abierta ICSOL-2027-5

2027_5 MRU/OBT Treballs de conservació, manteniment del sòl urbanitzat, obres d'urbanització, construccions rurals i naus industrials del patrimoni de l'Institut Català del Sòl situats a l'anomenada zona 3 de Catalunya. Comarques: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça ,Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès i Segarra

1.250.000 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta ICSOL-2026-32

2026-32 MAG/PHB Serveis de gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'Institut Català del Sòl a 6 promocions situades a Mataró, Polinyà, Sant Adrià de Besòs, Sant Vicenç de Castellet i Terrassa

156.583 €

Abierta ICSOL-2026-93

2026-93 MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

73.498 €

Abierta ICSOL-2026-81

2026-81 MAG/PHB Obres d'urbanització i abastament d'aigua de les subfases 1B i 1C, inclòs a la canalització del torrent de Cal Càntir, del SAE Rocarodona-Olvan al terme municipal d'Olvan (Berguedà)

2.237.030 €

En la misma provincia (Tarragona)