En evaluacion Servicios

2026_54 MRU/PHB Servei de control tècnic de projecte i obra corresponent a la solidesa estructural i l'estanquitat de façanes i coberta, de 5 promocions de construcció d'habitatges, als districtes de Sant Martí i de Sants-Montjuïc, de Barcelona

Expediente: ICSOL-2026-54

MRU/PHB Servei de control tècnic de projecte i obra corresponent a la solidesa estructural i l'estanquitat de façanes i coberta, de 5 promocions de construcció d'habitatges, als districtes de Sant Martí i de Sants-Montjuïc, de Barcelona

296.474
Presupuesto base
296.474
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
5 jun 2026, 06:16

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 5 jun 2026
Anuncio de Pliegos 5 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 18 jul 2026, 12:10

Más licitaciones de Institut Català del Sòl (INCASÒL)

Abierta ICSOL-2027-5

2027_5 MRU/OBT Treballs de conservació, manteniment del sòl urbanitzat, obres d'urbanització, construccions rurals i naus industrials del patrimoni de l'Institut Català del Sòl situats a l'anomenada zona 3 de Catalunya. Comarques: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça ,Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès i Segarra

1.250.000 €

Abierta ICSOL-2027-5

MRU/OBT Trabajos de conservación, mantenimiento del suelo urbanizado, obras de urbanización, construcciones rurales y naves industriales del patrimonio del Instituto Catalán del Suelo situados en la zona 3 de Cataluña. Comarcas: Vall d'Aran, Pallars Sobirà, Alta Ribagorça, Pallars Jussà, Noguera, Alt Urgell, Pla d'Urgell, Urgell, Segrià, Garrigues, Anoia, Cerdanya, Solsonès y Segarra

500.000 €

Abierta ICSOL-2026-32

2026-32 MAG/PHB Serveis de gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'Institut Català del Sòl a 6 promocions situades a Mataró, Polinyà, Sant Adrià de Besòs, Sant Vicenç de Castellet i Terrassa

156.583 €

Abierta ICSOL-2026-93

2026-93 MAG/IVR Serveis gestió de projectes i obres (project management) de les obres de construcció d'habitatges de l'institut català del sòl a 3 promocions situades a Blanes, Girona i Figueres

73.498 €

Abierta ICSOL-2026-81

2026-81 MAG/PHB Obres d'urbanització i abastament d'aigua de les subfases 1B i 1C, inclòs a la canalització del torrent de Cal Càntir, del SAE Rocarodona-Olvan al terme municipal d'Olvan (Berguedà)

2.237.030 €

En la misma provincia (Barcelona)