Formalizada Suministros

2026/45 Sistema audiovisual d'enregistrament i streaming amb transmissió en temps real per a la sala de dissecció del Campus de Bellvitge

Expediente: 2026/45

Subministrament d’un sistema audiovisual d’enregistrament i streaming amb transmissió en temps real per a la Sala de dissecció del Campus de Bellvitge per projectar les pràctiques a aules adjacents, facilitant el seguiment simultani per part d’un nombre més gran d’estudiants sense comprometre la seguretat ni les condicions de treball a la sala de dissecció.

44.628
Presupuesto base
44.628
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
20 may 2026, 15:20

Organismo contratante

Universitat de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 20 may 2026
Anuncio de Pliegos 20 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 9 jun 2026
Anuncio de Formalización 12 jun 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 13 jun 2026, 12:11

Más licitaciones de Universitat de Barcelona

En la misma provincia (Barcelona)