En evaluacion Servicios

2026/35 Servei informàtic de manteniment, suport recurrent i evolutiu sobre la plataforma Natural/Adabas

Expediente: 2026/35

servei gestionat per assegurar l’explotació, manteniment, suport i millora contínua dels entorns A&N (Adabas & Natural), incloent monitorització, operació, gestió d’incidències i consultes, i suport avançat amb especialistes (DBA) en els diferents entorns. És un servei sota demanda i planificació que permet disposar de suport consultiu i d'actuació d'un catàleg de serveis determinat, amb l’emissió d’un informe setmanal de la situació de l'entorn que servirà per detectar actuacions a realitzar. L’objecte compren els següents serveis: − Afegir i modificar camps. − Definir Fitxers. − Reorganització BBDD o Fitxers. − Afegir contenidors Backup. − Restore Fitxers Regenerate BBDD o Fitxers Generació DDM's. − Revisar Backups de la BBDD. − Establir polítiques de Backups. − Generació d'informes Revisar PLOG's. − Establir polítiques de Backup. − Ajustar paràmetres d'Adabas Ajustar paràmetres de Natural. − Mirar el BufferPool de Natural Manteniment de Productes: Aplicació de Fixed. − Estudi d'incidències per trobar solució o reportar a Suport de SAG Administració i tunning de BBDD Adabas. − Administració de productes A&N (Adabas/Natural). − Manteniment dels productes A&N. − Consultoria Health Check Consultoria Capacity Planning. − Establiment de Bones Pràctiques. − Suport a grups de desenvolupament, producció i sistemes. Plans d'actualització, migració i implantació. − Recomanacions de modernització.

260.000
Presupuesto base
260.000
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
3 jun 2026, 11:58

Organismo contratante

Universitat de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 3 jun 2026
Anuncio de Pliegos 3 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 17 jul 2026, 12:13

Más licitaciones de Universitat de Barcelona

En la misma provincia (Barcelona)