Formalizada Suministros

2026/32 Cabina de flux de bioseguretat (BSL-2), de mida especial, per contenir un equip de citometrial

Expediente: 2026/32

subministrament, instal·lació i posada a punt d’una cabina de flux de bioseguretat (BSL-2) de mida especial per a contenir un equip de citòmetre de flux Cytoflex LX. La instal·lació i posada en funcionament ha de cobrir tots aquells elements addicionals que siguin necessaris i s’ha d'adequar als espais disposats a l’edifici pel tal efecte, per assegurar l'optimització de les prestacions de la instrumentació segons les especificacions de l'equipament. La cabina ha de tenir un interior de cabina o superfície de treball de 95 cm mínim de profunditat i una amplada interior mínima de 110 cm amb taula de suport. A més, de complir la certificació de bioseguretat BSL-2. L’objecte també compren: un joc complet del manual de l’equipament que inclogui les operacions i la periodicitat requerides per al correcte manteniment i funcionament òptim de l’equipament. La documentació haurà d’estar com a mínim en anglès. Forma part de l’objecte la formació d’us de la cabina dirigit al personal tècnic del laboratori de citometria. Aquesta formació es durà a terme a les instal·lacions dels CCiTUB i en el lloc d’instal·lació de l’equip. Durant la vida útil de l’equipament, el personal tècnic i investigador podrà contactar amb el servei tècnic presencialment si és necessari. La garantia de l’equip és d’1 any i inclou: La reparació o substitució de qualsevol component que pateixi una avaria i/o que no compleixi les especificacions requerides Les despeses de trasllat dels components que no puguin ser reparats a les instal·lacions dels CCiTUB. L'assistència tècnica (incloent el desplaçament, allotjament i dietes de personal tècnic que ha de prestar suport).

26.213
Presupuesto base
26.213
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Barcelona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
15 jun 2026, 13:44

Organismo contratante

Universitat de Barcelona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 15 jun 2026
Anuncio de Pliegos 15 jun 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 8 jul 2026
Anuncio de Formalización 10 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 11 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de Universitat de Barcelona

En la misma provincia (Barcelona)