Adjudicada Servicios

2026/31248Y - Contracte de serveis de direcció d’obra, coordinació de seguretat i salut i control de qualitat de l’obra de construcció de l’escola bressol Bugui Bugui

Expediente: 2026/31248Y

Contracte de serveis de direcció d’obra, coordinació de seguretat i salut i control de qualitat de l’obra de construcció de l’escola bressol Bugui Bugui. D’acord amb l’article 29.7 de la LCSP, el present contracte esdevé complementari del d’obres de construcció de l’escola bressol Bugui Bugui (expedient número 2026/4936G).

163.858
Presupuesto base
163.858
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Badalona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
9 jul 2026, 16:38

Organismo contratante

Ajuntament de Badalona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 jul 2026
Anuncio de Pliegos 9 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 ago 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 8 ago 2026, 12:11

Más licitaciones de Ajuntament de Badalona

En la misma provincia (Barcelona)