En evaluacion Servicios

2026/2052 Servei de redacció del projecte constructiu de rotonda al PK 1+790 de la carretera GIV-5332, de la GI-533 a Salt

Expediente: 2026/2052

L’objecte del contracte és l’assistència tècnica per a la redacció del projecte constructiu de rotonda al PK 1+790 de la carretera GIV-5332, de la GI-533 a Salt, d’acord amb els requisits i condicions que es detallen en el Plec de prescripcions tècniques. Comprèn: -Els treballs i serveis a realitzar pel projectista per a la redacció del projecte constructiu -Les tasques a desenvolupar, si cal, pel responsable/coordinador en matèria de seguretat i salut per a la redacció de l’estudi de seguretat i salut. - La redacció d’informes tècnics, si escau, sobre els aspectes de concepció i disseny que fossin motiu d’alguna al·legació presentada durant el termini d’informació pública. Així mateix, d’acord amb l’article 235 de la LCSP, l’informe de supervisió de projecte és preceptiu. L’encarregat d’emetre aquest informe és l’oficina de supervisió de projectes de la DDGI. Conseqüentment, l’encàrrec també comprèn l’aplicació de les modificacions, els canvis i comentaris previstos en l’informe de supervisió. La realització de la totalitat dels treballs necessaris per a assolir el ple compliment de l’objecte de l’encàrrec efectuat serà per compte del projectista adjudicatari, a excepció dels treballs topogràfics i geotècnics inicials de conjunt.

55.747
Presupuesto base
55.747
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto simplificado
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
9 abr 2026, 16:18

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 9 abr 2026
Anuncio de Pliegos 9 abr 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 08:34

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €

Abierta 2026/7731

2026/7731 Contracte del subministrament d’ordinadors portàtils, dockstations, motxilles, ratolins, teclats, auriculars i pantalles per a la Diputació de Girona

58.866 €

Abierta 2026/8297

2026/8297 Servei de neteja de les seus de les brigades de Xarxa Viària i Monuments (2 lots)

110.603 €

En la misma provincia (Girona)