Adjudicada Suministros

2026/18922P - Contracte de subministrament de pèrgoles d’ombreig i baranes d’accessibilitat per a les platges

Expediente: 2026/18922P

Contracte de subministrament de pèrgoles d’ombreig i baranes d’accessibilitat per a les platges de Badalona, dividit en dos lots: - Lot 1: Pèrgoles d'ombreig - Lot 2: Baranes d'accessibilitat

59.730
Presupuesto base
45.450
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Simplificado abreviado
Lugar de ejecución
Badalona, Barcelona (Cataluña)
Publicación
26 may 2026, 10:30

Organismo contratante

Ajuntament de Badalona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 26 may 2026
Anuncio de Pliegos 26 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 18 jun 2026
Anuncio de Formalización

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 20 jun 2026, 08:32