Formalizada Suministros

2026/1404 CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT D’UNA BOMBA CENTRÍFUGA SUBMERGIBLE PER A LA EDAR LA ROCA DEL VALLÈS

Expediente: 2026/1404

El contracte consisteix en el subministrament d’una nova bomba per al bombament principal del pou d’entrada de l’EDAR de La Roca del Vallès, amb l’objectiu de substituir una de les bombes actualment en servei, la qual ha arribat al final de la seva vida útil després d’anys de funcionament continuat en condicions exigents d’explotació.

17.123
Presupuesto base
17.123
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Roca del Vallès, la, Barcelona (Cataluña)
Publicación
7 jul 2026, 13:32

Organismo contratante

CCB Serveis Mediambientals, SA

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 7 jul 2026
Anuncio de Pliegos 7 jul 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 7 jul 2026
Anuncio de Formalización 8 jul 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 9 jul 2026, 12:12

Más licitaciones de CCB Serveis Mediambientals, SA

Abierta 2026/1958

2026/1958 ACORD MARC PER AL SUBMINISTRAMENT DE MATERIALS HIDRÀULICS PER A XARXES D'ABASTAMENT I SANEJAMENT D'AIGUA

420.000 €

Abierta 2026/1958

El objeto del presente contrato es la homologación de proveedores para el suministro de materiales hidráulicos para redes de abastecimiento y saneamiento de agua, necesario para el cumplimiento de las finalidades institucionales y el mantenimiento de las infraestructuras gestionadas por CCB Servicios Medioambientales, SAU.

140.000 €

Anulada 2026/1972

2026/1972 CONTRACTACIÓ DEL SUBMINISTRAMENT D’UNA BOMBA CENTRÍFUGA SUBMERGIBLE PER A LA EDAR LA GARRIGA

16.734 €

Formalizada 2026/1366

El contracte consisteix en el subministrament de variadors de freqüència amb comunicacions Ethernet IP, destinats a l'Estació Depuradora d'Aigües Residuals (EDAR) de La Roca del Vallès. D'acord amb la relació d'articles a subministrar, s'inclou un equip VDF SD75 145A T3 400V IP54 TT/TN, dos equips VDF SD750 200A T4 400V IP54 TT/TN i tres targetes d'expansió Ethernet IP SD750.ombes existents, les quals han arribat al final de la seva vida útil després d’anys de funcionament continuat.

16.382 €

Adjudicada 2026/1562

El present contracte té per objecte la contractació de SUBMINISTRAMENT D’UN CARGOL COMPACTADOR PER L’EBAR EL MOLÍ. CCB Serveis Mediambientals, SAU, té la necessitat de contractar el subministrament d’un cargol compactador per a l'EBAR El Molí per assegurar el correcte funcionament del procés de depuració, atès que no es disposa de mitjans materials propis suficients.

18.500 €

En la misma provincia (Barcelona)