Formalizada Servicios

2026-19-S CONTRACTE DEL SERVEI D’ACOMPANYANTS DEL SERVEI DE TRANSPORT ESCOLAR I DEL SERVEI DE TRANSPORT ADAPTAT I ASSISITIT DEL CONSELL COMARCAL DEL VALLÈS ORIENTAL

Expediente: 2026-19-S X2026004301

L’objecte d’aquest contracte consisteix en la prestació de servei d’acompanyants del Servei de transport escolar i del Servei de transport adaptat i assistit del Consell Comarcal. El servei complementa la prestació dels serveis de transport escolar i transport adaptat i assistit i comprèn l’acompanyament de les persones usuàries, la organització i la vigilància del servei per tal de garantir que es desenvolupi en un entorn de seguretat d’acord a les necessitats de les persones usuàries.

5.534.446
Presupuesto base
1.399.110
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Vallès Oriental, Barcelona (Cataluña)
Publicación
22 may 2026, 11:56

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 may 2026
Anuncio de Pliegos 22 may 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 23 jul 2026
Anuncio de Formalización 25 ago 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 5 sep 2026, 12:14

Más licitaciones de Consell Comarcal del Vallès Oriental

Abierta 2026-21-S X2026007427

2026-21-S CONTRACTE DE SERVEIS DE LA GESTIÓ I IMPARTICIÓ DE DETERMINADA FORMACIÓ INCLOSA EN EL I PLA INTERN DE FORMACIÓ DEL CONSELL COMARCAL DEL VALLÈS ORIENTAL

120.919 €

Abierta 2026-24-S X2026007440

2026-24-S CONTRACTE DEL SERVEI D’ELABORACIÓ D’UN CENS DE CONDICIONS D’URBANITZACIÓ, ACCESSIBILITAT I MOBILITAT DELS POLÍGONS D’ACTIVITAT ECONÒMICA DEL VALLÈS ORIENTAL

25.000 €

Abierta 2026-24-S X2026007440

L’objecte del contracte és l’elaboració d’un cens de les condicions d’urbanització, mobilitat i accessibilitat dels Polígons d’Activitat Econòmica del Vallès Oriental. Aquest cens d’infraestructura consisteix en l’actualització de les dades del primer cens realitzat el 2021, incloent una diagnosi i un treball de camp i amb la incorporació de mecanismes de participació que garanteixin les aportacions del personal tècnic municipal, sindicats i patronals que formen part del grup de treball de PAE de la Taula Vallès Oriental Avança (TVOA)

25.000 €

Abierta 2026-21-S X2026007427

L’objecte d’aquest contracte és la realització de determinades accions formatives incloses en el I Pla intern de formació del Consell Comarcal del Vallès Oriental així com de les actuacions necessàries per a la gestió integral de les activitats incloses.

100.765 €

Abierta 2026-14-S X2026002873

1. L’objecte d’aquest sistema dinàmic d’adquisició, en endavant SDA, és el servei de transport escolar a la comarca del Vallès Oriental per a la consecució dels següents objectius: a) Seleccionar les persones físiques o jurídiques que podran prestar el servei de transport escolar. b) Fixar les condicions generals d’adjudicació i execució a què s’hauran d’ajustar els contractes específics del SDA. 2. El servei de transport escolar del Vallès Oriental té com a finalitat el desplaçament a un centre, públic o privat concertat, ordinari o d’educació especial d’aquells alumnes que no tenen oferta educativa del seu nivell en el municipi de residència i s’han d’escolaritzar fora del seu municipi i d’aquells alumnes que tot i tenir oferta educativa del seu nivell en el municipi de residència, per motius de dispersió o per circumstàncies especials, és aconsellable desplaçar-los. Així mateix, els alumnes d’ensenyaments postobligatoris no universitaris poden fer ús del servei de transport escolar del Vallès Oriental en funció de la disponibilitat de places lliures.

En la misma provincia (Barcelona)