Formalizada Servicios

2025/3597 Servei de direcció de la col·lecció corporativa “Quaderns de la Revista de Girona”

Expediente: 2025/3597

L’objecte de la contractació és el servei de direcció de la col·lecció corporativa «Quaderns de la Revista de Girona» per al període de l’1 de juny del 2025 a l’1 de juny del 2027,d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Es calcula que per a la direcció dels Quaderns de la Revista de Girona són necessàries 120 hores anuals.\n\nDurant aquest període, s’editaran un màxim de 16 títols (8 títols anuals com a màxim) i el servei que es contracta té per finalitat garantir la qualitat i el rigor científic dels llibres de la col·lecció, vetllar per l’adequació de les obres que s’acordi publicar als objectius i principis programàtics de la col·lecció i acomplir la programació anual de títols aprovada pel Consell Assessor. Els treballs que es contracten s’especifiquen en el Plec de prescripcions tècniques.\n

60.480
Presupuesto base
60.480
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
19 jun 2025, 15:45

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 19 jun 2025
Anuncio de Pliegos 19 jun 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 13 jun 2025
Anuncio de Formalización 19 jun 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:19

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8618

L’objecte d’aquest contracte és la prestació dels serveis d’assessorament, assistència tècnica i formació en matèria de gestió patrimonial pública local, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques.

55.000 €

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €

Abierta 2026/7731

2026/7731 Contracte del subministrament d’ordinadors portàtils, dockstations, motxilles, ratolins, teclats, auriculars i pantalles per a la Diputació de Girona

58.866 €

En la misma provincia (Girona)