Formalizada Servicios

2025.00299 Servei SaaS (Software as a Service) i servei de suport en la gestió d’atenció als usuaris i de millores en les aplicacions de gestió del CMH - Pla de Recuperació, Transformació i Resiliència - Finançat per la Unió Europea – NextGenerationEU

Expediente: 2025.00299

Contractació del Servei SaaS (Software as a Service) i servei de suport en la gestió d’atenció als usuaris i de millores en les aplicacions de gestió del CMH.

219.068
Presupuesto base
62.113
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Abierto
Lugar de ejecución
Espanya (Cataluña)
Publicación
4 mar 2026, 09:54

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 4 mar 2026
Anuncio de Pliegos 4 mar 2026
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 feb 2026
Anuncio de Formalización 4 mar 2026

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 22:37