Formalizada Servicios

2024/9864 Servei d’exhibició de l’exposició “Egipte, el pas a l’eternitat: Tutankhamon”

Expediente: 2024/9864

Servei d’exhibició de l’exposició “Egipte, el pas a l’eternitat: Tutankhamon” produïda per la Fundació Privada Arqueològica Clos, d’acord al Plec de prescripcions tècniques.\n\nLa Fundació Arqueològica Clos, gestionada pel Museu Egipci de Barcelona, és una entitat privada sense afany de lucre que té per objecte l’estudi, la divulgació i la promoció de l’arqueologia, la història antiga i l’art en general.\nL’exposició té lloc a la Casa de Cultura de Girona del 29 de maig al 26 de juliol de 2025 i consta dels següents elements:\n\n- Conjunt d’objectes arqueològics del fons del Museu Egipci de Barcelona\n- Llibres de la Biblioteca Jordi Clos Llombart (Museu Egipci)\n- Tres maquetes:\n1. Temple de Dandur\n2. Tomba del príncep Jaemuaset\n3. Tomba de Tutankhamón\n- Textos i plantejament expositiu\n\nLa concreció dels elements es detalla al l’Annex I del Plec de prescripcions tècniques.

43.800
Presupuesto base
43.800
Valor estimado
Compartir WhatsApp Email

Detalles

Procedimiento
Negociado sin publicidad
Lugar de ejecución
Girona, Girona (Cataluña)
Publicación
22 abr 2025, 10:57

Organismo contratante

Diputació de Girona

Estado del procedimiento

Anuncio de Licitación 22 abr 2025
Anuncio de Pliegos 22 abr 2025
Fin Plazo Presentación
Sin fecha publicada
Anuncio de Adjudicación 17 abr 2025
Anuncio de Formalización 22 abr 2025

Fuente

Ver fuente original
Última actualización: 6 mar 2026, 00:12

Más licitaciones de Diputació de Girona

Abierta 2026/8618

L’objecte d’aquest contracte és la prestació dels serveis d’assessorament, assistència tècnica i formació en matèria de gestió patrimonial pública local, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques.

55.000 €

Abierta 2026/8156

2026/8156 Servei de musicoteràpia del projecte Vibrem

115.600 €

Abierta 2026/8156

L’objecte del contracte és el servei de sessions de musicoteràpia (Projecte Vibrem) destinat a pacients adults i pediàtrics en situació de cures pal·liatives, cronicitat complexa o hospitalització de llarga durada que, de manera temporal o permanent, estan privats del dret d’accés universal a la cultura. L’objecte comprèn sessions de musicoteràpia d’una hora cadascuna, que poden ser individuals o grupals, a domicili o en espais sociosanitaris, d’acord amb els requisits i les condicions que es detallen en el plec de prescripcions tècniques. Aquest contracte s’emmarca en la col·laboració existent entre la Diputació de Girona i l’Hospital Universitari de Girona Dr. Josep Trueta, integrat a l’Institut Català de la Salut (ICS) (en endavant Hospital), formalitzada mitjançant un Protocol d’intencions aprovat per la Junta de Govern de la Diputació de Girona, que preveu, entre altres mecanismes de seguiment, la creació d’una comissió mixta integrada per representants d’ambdues institucions. L’execució de l’objecte d’aquest contracte comporta, per part del contractista, l’accés i el tractament de dades de caràcter personal de les persones beneficiàries del servei. En aquest marc, el contractista accedirà a dades de les quals és responsable l’Hospital, d’acord amb els acords i protocols establerts entre la Diputació de Girona i l’Hospital. El contractista haurà de seguir estrictament les instruccions de l’Hospital en relació amb el tractament de les dades personals, l’aplicació de les mesures de seguretat corresponents, l’atenció als drets de les persones interessades, el deure de confidencialitat i la resta d’obligacions derivades de la normativa vigent en matèria de protecció de dades. Amb caràcter previ a l’inici de la prestació, l’adjudicatari haurà de subscriure amb l’Hospital el corresponent contracte d’encàrrec del tractament, que serà redactat pels serveis jurídics de l’Hospital.

28.900 €

Abierta 2026/7946

2026/7946 Servei d’actualització i de suport tecnològic a la plataforma de participació ciutadana Decidim de la Diputació de Girona

18.816 €

Abierta 2026/7731

2026/7731 Contracte del subministrament d’ordinadors portàtils, dockstations, motxilles, ratolins, teclats, auriculars i pantalles per a la Diputació de Girona

58.866 €

En la misma provincia (Girona)